Go to navigation Go to content
Toll-Free: 888-484-9881
Phone: 312-332-1400
Lane & Lane, LLC

Chicagowscy adwokaci specializujący się w sprawach obrażeń cielesnych.

Niesienie pomocy klientom w każdej potrzebie to więcej niż nasz zawód. To jest nasz życiowy cel.

W kancelarii adwokackiej Lane & Lane, rozumiemy że sukces polega na całkowitym oddaniu się klientowi. Nasi klienci zasługują na adwokata który jest dostępny nie tylko pomiędzy godzinami biznesowymi, lecz także nieustannie pracuje na ich rzecz.

Nasi klienci są upoważnieni do pełnej i sprawiedliwej rekompensaty za zmiany w ich życiu które wynikły z poważnych obrażeń cielesnych spowodowanych przez winę innych. Nasi klienci są naszym priorytetem i mogą liczyć na nas w każdej chwili.

Z chwilą podjęcia reprezentacji klienta, w pełni angażujemy się w daną sprawę, aby wynik naszej pracy na rzecz osoby poszkodowanej był owocny. Podchodzimy do każdej sprawy z wielką starannością, wkładając niezbędny czas i korzystając z wszelkich potrzebnych środków, aby osiągnąć sprawiedliwość, do której nasi klienci mają całkowite prawo.

Przez wiele lat, nasza pasja do prawa, troska o klienta i praca na rzecz osób poszkodowanych przyniosła wiele multimilionowych werdyktów i odszkodowań ubezpieczeniowych dla naszych klientów. Niedawno doprowadziliśmy do ugody na sumę 5.75 milionów dolarów dla naszego klienta w sprawie toczonej przeciwko chicagowskiej agencji do spraw mieszkalnictwa (Chicago Housing Authority). Nasze sprawy pojawiały się na stronach gazety Chicago Sun Times, oraz w wielu innych znacznych publikacjach.

Nasza kancelaria składa się z adwokatów którzy obdarzani są ogromnym szacunkiem w środowisku prawniczym. Adwokaci z kancelarii Lane & Lane dzielą się swoją prawniczą wiedzą, profesionalizmem i wieloletnim doświadczeniem adwokatury z innymi prawnikami. Nasi adwokaci, są autorami wielu podręczników prawniczych i udzielali instruktażu prawnikom o metodach rozpraw sądowych, o zręczności w procesach sądowych i o zręczności w procesach dotyczących błędów lekarskich.

Członkowie naszego zespołu prawnego pęłnili funkcje prezesów w Illinois State Bar Association i w Illinois Trial Lawyers Association. To są prestiżowe organizacje reprezentujące prawników w stanie i kraju.

Nasi prawnicy zdobyli wiodące pozycje w środowisku prawniczym przez stałe osiąganie sukcesów w rozprawach sądowych dotyczących spraw obrażeń cielesnych. Nasz klient może być pewien że wieloletnie doświadczenie i umiejętności prawnicze naszych adwokatów są bezkonkurencyjne.

Nasz zespół adwokacki jest gotowy podjąć różnego rodzaju sprawy dotyczące obrażeń cielesnych w rejonie Chicago, stanu i kraju.

Oferujemy bezpłatne konsultacje. Klient płaci tylko jeśli sprawa jest korzystnie zakończona.

Jeżeli Państwo jesteście gotowi współpracować z naszymi adwokatami, prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem telefonicznie-nr. tel. 1-800-LAWYERS, lub pocztą elektroniczną.

Specjalizacje:

  • Katastroficzne obrażenia cielesne
  • Błędy lekarskie przy porodach
  • Błędy w sztuce lekarskiej
  • Wypadki drogowe
  • Urazy mózgu
  • Inne

Kancelaria Adwokacka Lane & Lane, LLC składa się z rodzinnych adwokatów pracujących w Chicago na rzecz ofiar obrażeń cielesnych. Zespół adwokacki Lane & Lane jest oddany obronie praw osób poszkodowanych na terenie Chicago, stanu Illinois i Ameryki Północnej. Kancelaria Adwokacka Lane & Lane liczy ponad 90 lat doświadczenia które doprowadza sprawy naszych klientów do pomyślnego zakończenia.
Więcej o naszej firmie >>


Live Chat